Apie mane

Užtikrinant kompleksiškumą bei paslaugų kokybę Personalo vadybos (HR) srityje bei organizuojant atvirus mokymus, aktyviai bendradarbiauju su: UAB "Talentų namai" (įmonė, kurią kūriau ir apie 10 metų buvau bendrasavininkė su partneriu Justu Gavėnu ir toliau tęsiam darbus kartu), DOREVI"HR kodas", "Aš ir psichologija" specialistų komandomis.

Esu dėkinga visiems sutiktiems žmonėms ir organizacijoms už atvirumą ir pasitikėjimą manimi - tai ypatingai vertinu. Ačiū visiems už jau 25 metus jaučiamą Jūsų pasitikėjimą ir už tai, kad galiu būti Jūsų gyvenimo kelionės dalimi.

Ką atsakyčiau, jei paklaustumėte, kokio rezultato tikiuosi vesdama mokymus ir konsultuodama?

Man yra svarbu mokymų ar konsultacijų metu sukurti saugią ir bendradarbiavimu grindžiamą ugdymosi ir asmeninio tobulėjimo aplinką.

Derinadama žinias ir turimą ilgametę praktinio psichologo bei personalo vadybos konsultanto patirtį, su mano klientų žiniomis, patirtimi bei poreikiais, siekiu sudaryti sąlygas kiekvienam žmogui sužinoti tai, kas jam svarbu, atrasti savo stiprybes, mokytis, lavinti savo gebėjimus, įveikti kliūtis ir drąsiai siekti tikslų.

Ką pasakytų mano žinias ir gebėjimus patvirtinantys sertifikatai ir diplomai?

Psichologė, personalo kompetencijų ugdymo konsultantė, profesionali lektorė, sertifikuota įgūdžių lavinimo trenerė, konfliktų ir streso valdymo praktikė, sąmoningumo ugdymo (Mindfulness) konsultantė, koučingo ir neurolingvistinio programavimo (NLP) specialistė.

Renkantis profesiją visada žinojau, kad noriu dirbti su žmonėmis, todėl psichologo profesijos pasirinkimas buvo tai, kuo tikiu iki dabar.

Kaip kaupiau patirtį? 

Pirma darbovietė - vaikų darželis. Vėliau gilinausi į linkusių nusikalsti paauglių elgesio ypatumus (re)socializacijos centre, kūriau įvairias mokymo ir elgesio korekcijos programas, mokiausi valdyti konfliktus, stresą ir tai taikiau kiekvieną dieną savo darbe. Kaupiau psichologui būtina patirtį. Esu kelių metodinių leidinių kūrėja ir bendraautorė, dalyvavau ir įgyvendinau įvairius projektus.

Verslas visada buvo šalia manęs. Dar studijų metais universitete turėjau du nedidelius bet labai sėkmingus verslus – kepiau vaflius ir grybukus, kuriais prekiavo ledų kioskai, o vėliau teko prekiauti buitine technika. Tai buvo pelningi ir kupini iššūkių metai, kurie padėjo suprasti, kaip vystosi verslas, su kokiomis problemomis susiduria.

Bėgant laikui, vienos lietuviškos konsultacinės kompanijos buvau pakviesta vesti fokus grupes (kokybinius tyrimus) marketingo srityje ir tirti vartotojų jautrumą kainai, vertinti pakuotes, skonio ypatumus, galvoti apie komunikacijos su vartotojais specifiką ir t.t. Per tuos penkerius metus susipažinau su įvairiomis įmonėmis ir jų poreikiais, vartotojų elgsenos ypatumais, kėliau kvalifikaciją rinkodaros srityje. Dabar tai man praverčia, kai kurių ir vedu praktinius pardavimų ar klientų aptarnavimo mokymus, konsultuoju vadybininkus ir vadovus.

Patirtis kaupėsi ir atėjo laikas ja dalintis. Prieš 20 metų tapau vienos didžiausių Lietuvos konsultacinės kompanijos mokymo skyriaus vadove, kartu su kolegomis 10 metų kūrėme praktinius mokymus, konsultavome įmones personalo kompetencijų ugdymo, pardavimų skatinimo, aptarnavimo ir vadovavimo srityse, įgyvendinome didžiulius ES finansuojamus mokymo projektus. Taip įgijau vadovavimo ir projektų valdymo patirtį.

Pastaruosius 10 metų buvau bendrasavininkė mokymų plėtros vadovė, personalo kompetencijų trenerė ir lektorė UAB „Talentų namai“ įmonėje.

Nuo 2023 metų pradžios sukūriau Mažąją bendriją "Vega - mokymai ir konsultacijos" ir toliau tęsių praktinių mokymų, psichologinio bei koučingo konsultacijų, įgūdžių lavinimo veiklą.

Daugiau apie mano patirtį konkrečiose mokymų srityje: Mokymai - įgūdžių formavimas

Pagrindinės veiklos kryptys šiuo metu: 

 • Praktiniai mokymai ir įgūdžių lavinimas įmonėms, organizacijoms, valstybinio sektoriaus darbuotojams.
 • Personalo kompetencijų ugdymas, sudarant konkrečios įmonės poreikius atitinkančias mokymų ir įgūdžių lavinimo programas.
 • Individualūs mokymai vadovams personalo valdymo srityje (HR).
 • Koučingo sesijos padedančios greičiau pasiekti tiklus ar apsispręsti kokia kryptimi judėti.
 • Viešo kalbėjimo ir prezentacijų gebėjimo udymas.
 • Saviugdai skirtos konsultacijos bei mokymai.
 • Individualios psichologo konsultacijos grindžiamos į sprendimus orentuoto konsultavimo (koučingo) principais ir kognityvine elgesio terapija (KET).

Parašykite ar paskambinkite ir aš mielai atsakysiu į rūpimus klausimus:

el.p. vega@vegadi.lt; vega.dikciene@gmail.com; tel. nr. +370 699 88407 

Bendraukime:

https://www.facebook.com/vega.dikciene 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063551564230 

https://www.linkedin.com/in/vega-dikciene-144a103a

Kvalifikacija:

 • Psichologė (Vilniaus Universitetas).
 • Kognityvinės elgesio terapijos (KET) studijų kursantė.
 • Kvalifikaciją patvirtinantis tarptautinis EuroPsy sertifikatas. 
 • I-oji (ekspertinė) psichologo kvalifikacinė kategorija (nuo 2003 m. iki dabar).
 • Tarptautinės schemų terapijos asociacijos individualios schemų terapijos sertifikatas (2020 m.).
 • Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapijos pažymėjimas (EMDR). I lygis (2022 m.)
 • Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos konsultantė (pouniversitetinių studijų, 160 valandų mokymo programa( 2016 – 2017 m.).
 • Sąmoningo dėmesingumo (Mindfulness) konsultantė (kelta kvalifikacija 2012; 2014; 2015; 2017).
 • Neurolingvistinio programavimo meistrė (Master - Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU)
 • Sertifikuota verslo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.).
 • Sertifikuota Neurolingvistinio programavimo (NLP) trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.).
 • Sertifikuota Koučingo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.).
 • Profesionali koučingo specialistė („Professional Coach“ Erickson college International)