Klientai ir atsiliepimai
Klientai ir atsiliepimai
Klientai: 
 
Bankai, finansines ir teisines paslaugas teikiančios institucijos: DnB bankas, Swedbankas, Citadelė, Lietuvos bankas, BnP Finance, Bobutės paskola, If draudimas, Lietuvos draudimas, Noviti, AVIVA, Simplex Payment Services, Transfergo, Kauno biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita, Moore Mackonis, Lewben, COBALT, INVEGA
 
Prekyba ir paslaugos: ASSORTI, IKI tinklas (Palink), RIMI, Maxima, Nestle, LIVIN-sveiki produktai, MonAmi kepyklėlė, Decathlon, Skytech, Inchcape, Ageseta, Optikos pasaulis, Eurovaistinė, IPSEN, IRIS, Švaros broliai, Valumina, "Mano būstas", Autoaibė, Autoera, Jupoja, JYSK, Vilandra, Samsung, GITANA, Kopijavimo sistemos, Infobalt, Telemarketing, MTTC, Unidentas, Idemus, Valentis, Falck, Agrochema, Linas agro, Baltic Metal, Comfort hotel, EUROPA Royale (Kaunas), Vilniaus metrologijos centras, Smiltynės perkela, Noriunoriunoriu, Vilniaus šilumos tinklai, Ignitis, Jonavos baseinas, TUVLITA. 
 
Telekomunikacija ir žiniasklaida: LRT, TV3, Cgates
 
Logistikos įmonės ir aviacija: Rosteka, Magneta, Manvesta, A. Griciaus autotransporto įmonė, Ollex, Autocom, Klaipėdos Smeltė, Jet Maintenance Solutions, Oro navigacija, Transporto kompetencijų agentūra.
 
Gamyba ir žemės ūkis: ScandBookRokiškio sūris, Naujoji Rūta, Gealan Baltic, Ekofrisa, Eurovia, Milsa ir Ko, Achema, Ekspla, Roche Lietuva, Vigesta, Biovela, Mažeikių mėsinė, SBA (baldų grupė), Linas Agro".
 
Gydymą ir medicinines paslaugas teikiančios įstaigos: Vilkpėdės ligoninė, Lazdynų poliklinika, Poilsio ir reabilitacijos centras – Pušynas, Antakalnio poliklinika, Naujininkų poliklinika,  Santaros klinikų gydytojų sąjunga, Palangos gydymo įstaigų ir poliklinikos darbuotojų mokymai; ES Group organizuojami mokymai medicinos darbuotojams, Antėja, DiVet.
 
Valstybinis ir viešasis sektorius: Vilniaus miesto būstas, Valstybinė mokesčių inspekcija, Šiaulių rajono savivaldybės administracija, Palangos rajono savivaldybės administracija, Olimpinis komitetas, Maisto bankas, Palangos orkestras, Senjorų globos namai, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras, Lietuvos bibliotekininkų draugija, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka ir kt. bibliotekos, Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba, Vilniaus psichologinė-pedagoginė tarnyba, Lietuvos mokyklos ir kitos šveitimo įstaigos.
 
ATSILIEPIMAI IR REKOMENDACIJOS:

LSMU Kauno ligoninė

Sandra Rimavičienė, Ligonių maitinimo skyrius, vedėja

"Ačiū už puikius mokymus, tikiuosi ne paskutiniai." (2024)

  UAB „ScandBook“ siūlo darbą | CVbankas.lt 
Jolanta Gudauskienė, Personalo vadovė/ HR manager

"Tikrai nuoširdžiai dėkoju Jums, seniai nedalyvavau tokiuose efektyviuose mokymuose." (2024 m.)

 
  Alytaus rajono savivaldybės administracija - straipsniai :INVEGA: papildomi  6 mln. Eur lengvatinėms paskoloms iš „Atviro kreditų fondo 2“
Irena Švelnikienė, Personalo vadovė

Vega Dikčienė mūsų organizacijai 2023 m. vedė mokymus itin jautria tema – apie smurto ir priekabiavimo darbo aplinkoje pavojus, mobingo prevencijos priemones ir kodėl svarbu jį atpažinti, kokias ilgalaikes neigiamas pasekmes žmogui sukelia toksiška aplinka darbe. Nepaisant to, kad mokymai vyko nuotoliniu būdu, Vega visą laiką sugebėjo išlaikyti komandos dėmesį, skatino aktyviai dalyvauti, klausti ir diskutuoti. Esame dėkingi Vegai už išties vertingus ir gilius mokymus su daug praktinių pavyzdžių ir tikrų istorijų – akivaizdu, kad mobingo tema jai asmeniškai yra svarbi ir įdomi. Kolegos liko sužavėti, gavę ne tik naudingų žinių, bet ir progą pažinti šiltą, rūpestingą, nuoširdų, atidų žmogų. Rekomenduojame Vegos mokymus visiems, ieškantiems ne tik kokybės, bet ir atviro, žmogiško, šilto kontakto.

 
Inga AukselytėPagalba

Head of Customer Care @transfergo

 
2021-2022 metais įmonėje TransferGo turėjome Vegos vedamus mokymus, kaip suvaldyti stresą ir nerimą. Mokymai vyko lietuvių ir rusų kalbomis. Nežinojau ko tikėtis iš šių mokymų, ir jie visiškai pranoko mano lūkesčius. Nepaisant to, kad mokymai buvo ilgi, Vega puikiai prikaustė mūsų dėmesį ir laikas visiškai neprailgo. Labai patiko, kad girdėjome ne tik teoriją apie nerimo mažinimo technikas, bet ir išbandėme šias technikas praktikoje visi kartu. Po mokymų dar ilgai galvoje sukosi sužadintos mintys, kaip ir dėl ko nerimaujame, ir kaip dažnai tai darome be reikalo. Po mokymų taip pat gavome daug naudingos medžiagos pasiskaitymui. Šie mokymai taip pat padėjo mums suartėti kaip komandai. Kalbėjome apie savo baimes, nerimą keliančius dalykus ir buvome labai atviri. Vegos mokymų sukurta aplinka buvo labai saugi todėl nebijojome atvirai dalintis ir kalbėti. Kadangi gavome labai daug patarimų ir nerimo valdymo technikų, kiekvienas atsirinkome, kas mums asmeniškai naudinga. Dar ir dabar tikrai naudoju kai kurias nerimo valdymo technikas. Dar kartą dėkoju Vegai ir labai rekomenduoju šiuos mokymus.
 

COBALT

Jolanta Diaukštienė

Head HR

Vega Dikčienė yra 2020 - 2022 m. vedusi mokymus keliomis temomis. Visi jos vesti mokymai buvo profesionalūs, įtraukiantys. Konsultantė atsakė į daugelį praktinių klausimų.

Streso, nerimo ir emocijų valdymo tema Vegos vesti mokymai yra pritaikyti kasdieniam gyvenimui ir inovatyvūs, jų metu susipažinome su nerimo atsiradimo priežastimis,  mokėmės, kaip suvaldyti nerimą ir stresą, kaip rūpintis savo psichine sveikata šių dienų pokyčių ir įtampą keliančių situacijų metu.

Rekomenduojame Vegą Dikčienę ir kitoms organizacijoms, kaip profesionalią ir įsigilinančią į asmeninius ir organizacijos poreikius lektorę.


 

VšĮ Antakalnio poliklinika

Kristina Kripaitienė, Personalo vadovė

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti už Vegos 2021 - 2022 m. vestus mokymus „Profesionalaus bendravimo su pacientais algoritmas“ mūsų poliklinikos darbuotojams. Mokymai suteikė naudingų žinių, įžvalgų, metodų, kaip reaguoti į stresines ir konfliktines situacijas. Džiaugiuosi, kad lektorė geba sukurti mokymų aplinką, kurioje dalyviai gali drąsiai dalintis ir jaustis saugūs, aptarti iškilusias situacijas. Drąsiai rekomenduoju Vegą dėl jos ilgametės patirties, profesionalumo, gebėjimo užmegzti santykį su mokymų dalyviais, bei gebėjimo dalintis savo patirtimi.

 
Saulius Berulis
Direktorius

Mokymų efektyvumas ir kokybė labai daug kuo priklauso nuo lektoriaus mokėjimo bendrauti ir įtikinti. Vegos Dikčienės vesti mokymai pardavimų tema išsiskyrė betarpišku bendravimu ir gebėjimu informaciją perteikti diskutuojant. Lektorė sugebėjo pastebėti kiekvieną mokymų dalyvį ir pabendrauti su kiekvienu individualiai, atsakyti į rūpimus klausimus. Mokantis praktinių įgūdžių, pateikti pavyzdžiai ir užduotys buvo pritaikytos mūsų veiklos specifikai ir atitiko besimokančiųjų lygį.

Šiuos mokymus rekomenduotume ir kitiems, kuriems svarbu ne „pardavimų tiesas“ sužinoti, o ir išmokti profesionalai pardavinėti

Valstybės įmonė „Oro navigacija“ 

Renata Šutinytė

Personalo skyriaus vadovė

Vega Dikčienė „Oro navigacijos“ 2022 m. darbuotojams vedė mokymus streso, nerimo ir baimės valdymo tema. Mokymai buvo skirti aptarti nerimo ir streso įveikimo būdus po karo Ukrainoje pradžios. Didelis dėkui lektorei už lankstumą ir greitumą organizuojant mokymus, nes tai buvo itin aktualus klausimas šiuo konkrečiu atveju. Lektorė pademonstravo ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius taikant nerimo ir streso įveikimo būdus. Vegos dėka buvo aptarti nerimo ir streso atsiradimo būdai, skirtumai kaip kiekvienas žmogus nerimauja bei supažindinta su technikomis, kurias galima taikyti darbe, taip pat praktikuoti ir po darbo. Rekomenduojame lektorę įmonėms, kurioms svarbu išmokti valdyti nerimą bei dirbti neramioje aplinkoje išsaugant vidinę ramybę.


Mažeikių mėsinė
Darius Žalis
Komercijos direktorius
Sunku išstumti žmones iš rutinos ir priversti juos galvoti kitaip, nei galvojo iki šiol - juk viskas tiko kaip darėme, kodėl turime keistis?.. Matau, kad Vegai tikrai ta užduotis pavyko - ji sudomino taip, kad kolektyvas nusprendė keistis - buvo sukurtas veiksmų planas, kaip visas įgautas žinias taikyti kiekvieną dieną praktikoje. Tikrai esami dėkingi už tinkamai ir profesionaliai paruoštą medžiagą, smagu, kai dirba žmonės, kurie valdo situaciją net ir tuomet, kai ji eina ne pagal planą. Tai įrodo didelis informacijos bagažas. Šaunu dirbti su profesionalais - Vega ir Justu – jie išmano savo darbą!
 
Lietuvos bibliotekininkų draugija
Eglė Grigaitė
Lietuvos bibliotekininkų draugijos Jaunųjų specialistų sekcijos narė

Ieškojau mokymų apie komandos formavimą ir tarpusavio bendradarbiavimą. Kai renkiesi be papildomų rekomendacijų ir, galima sakyti, "užrištomis akimis", niekada nežinai, koks bus galutinis rezultatas. Mano situacijoje mokymai pranoko visus lūkesčius. Vega - labai profesionalus, draugiškas, šiltas, mielas žmogus. Didžiausia pagarba jau vien todėl, kad mokymams įvykti nesutrukdė nei šaltos patalpos, nei keliolikos kilometrų kelionė miško keliuku. 
Mokymai buvo labai informatyvūs, Vega noriai ir labai taikliai atsakinėjo į visų klausimus. Praktinės veiklos parodė tai, kas visiems svarbiausia, tačiau gal ne kiekvienas tai buvo pasakęs sau garsiai. Svarbiausia, jog po šių mokymų išsivežiau naujų žinių apie save (tikiu, jog ir visi kiti dalyviai taip pat), kurios man padės kasdienėse veiklose.
Džiaugiuosi savo sprendimu vykdomam projektui pasirinkti šiuos mokymus. Rekomenduočiau visiems, kurie bent truputį nori asmeniškai patobulėti. Manau, ne atsitiktinai gyvenime sutinkame tokius žmones. Net jei tam padeda tiesiog "Google". Ačiū. "


Kontaktų centro vadovė

"Mokymosi vertė atsiskleidžia per praktiką. Neretas dalyvavome mokymuose, kuriuos išklausėme, pasižymėjome patikusias vietas, pažadėjome sau pasikeisti. Grįžome į savo darbo vietoje susikurtą komforto erdvę, kurioje viskas žinoma ir aišku, pabandėme pritaikyti mokymų medžiagą, ir... patyrėme, kad seni metodai mums patogesni.

UAB „Talentų namai“ trenerė Vega Dikčienė, su kuria mes dirbome, neleido mums ramiai sugrįžti „namo“ ir pasinerti į šiltą įpročių vonią. Pravedusi teorinę pardavimų mokymų dalį, kiekvienam darbuotojui individualiai padėjo pritaikyti naujus metodus, teikė grįžtamąjį ryšį apie  pokalbius su klientais bei pasiūlymus tobulėjimui. Toks mokymosi modelis, kai dirbama ir su auditorija, ir asmeniškai, padėjo efektyviai perkelti teorinę medžiagą į praktinį lygį ir įsitikinti, kad nauji metodai gali būti patogūs ir lengvi taikyti.

Ačiū p. Vegai ir UAB „Talentų namai“ už postūmį keisti įpročius ir nuostatas."

 


Žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugų departamento direktorė

Su Vega ir Justu dirbame ne pirmus metus ir kaskart įsitikiname, kad dirbame ne tiesiog su seminarų / mokymų lektoriais ar strateginių sesijų moderatoriais, o su profesionaliais partneriais, kurie ne tik atsiliepia į suformuluotą poreikį, pateikdami paletę praktine patirtimi bei sektoriaus specifika paremtų idėjų ir alternatyvų, bet ir žvelgia plačiau, kelia teisingus (ir ne visada patogius) klausimus, proaktyviai teikia grįžtamąjį ryšį bei savo pastebėjimus, „serga“ už mūsų sėkmę. Džiaugiamės, kad diegdami ir vystydami Farmacinės paslaugos kokybės standartą EUROVAISTINĖJE bei ugdydami vaistinių tinklo darbuotojus, į pagalbą pasitelkėme Talentų namų konsultantus

.Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Kristiną Kundrotienė
Abonementų skyriaus vedėją

Dalyvavome Vegos Dikčienės mokymuose „Komandinis darbas, asmeninis efektyvumas ir praktinė psichologija“. Mokymuose labai svarbios ir naudingos buvo praktinės užduotys, kurių metu dalyviai galėjo pajusti, kas svarbu, dirbant komandoje, įvertinti save kaip  komandos dalį, pastebėti savo poziciją komandoje, atsakyti į klausimą, ar esu jungiamoji grandis ar užimu silpnąją poziciją.

Kaip teigiamus dalykus galėčiau išskirti Vegos dėstymo būdą, pateikiamas užduotis, sugebėjimą komunikuoti su skirtingo amžiaus, skirtingos patirties mokymų dalyviais. Mokymams skirta medžiaga buvo išdėstyta aiškiai, auditorijoje jautėsi, kad klausytojai buvo įkvėpti, bei patikėjo metodų veiksmingumu ir užtikrintumu.  

Patarčiau rinktis Vegos vedamus mokymus, nes pateikta mokymų medžiaga buvo parengta konkrečiais praktiniais pavyzdžiais, o mokymo metodai buvo tikslūs ir atitiko dalyvių lūkesčius.


Panevėžio kolegija
Ramūnė Švėgždienė
Personalo skyriaus vadovė - direktoriaus padėjėja

Patarčiau rinktis Talentų namų / Vegos Dikčienės vedamus mokymus, nes tai tikrai labai įdomūs ir profesionalūs, betarpiško ir šilto bendravimo užsiėmimai.

Labai naudingi mokymai padedantys suprasti savo ir kitų sprendimus. Atsakymas į klausimą  „Kodėl man taip atrodo? Todėl, kad aš ...“ Jei turite laiko ir galimybių - verta dalyvauti!”