Psichologo konsultacijos (asmeninės ir verslui)

Konsultuojų asmeniškai ir verlo įmonių darbuotojus.

Sprendžiant asmenines problemas - taikau Kognityvinės elgesio terapijos (KET) bei Schemų terapijos principus. Taikau traumų gydymui ir nujautrinimui skirtą "(EMDR - traumų nujautrinimo akių judesiais" tecniką. Padedu suprasti problemas ir išsikelti tikslus, atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, išeiti iš „užburto rato“, suvaldyti nerimą ir stresą, atsisakyti nepadedančių siekti tikslų įpročių, pastebėti tai, kas gali padėti būti efektyviu dabar ir judėti į priekį.

Konsultuodama verslo įmonių darbuotojus ar aptariant su darbine veikla susijusius klausimus, vadovaujuosi į sprendimus orientuoto konsultavimo (koučingo) principais, padedu atrasti sprendimus ir sustiprėti.

Konsultacijų metu mokomės būti labiau sąmoningi ir pasitikintys savimi keliant tikslus, darant pasirinkimus, skatinamas teigiamas požiūris, išmokstame įveikti stresą, nerimą, nemalonius išgyvenimus, valdyti tarpasmeninius konfliktus.

Detalesnė informacija: parašykite ar paskambinkite man ir aš mielai atsakysiu į rūpimus klausimus: vega@vegadi.lt;  vega.dikciene@gmail.com; tel. nr. +370 699 88407.